הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

פרופיל החברה

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ הוקמה כדי לתת פתרון למי שמחפש את שירותיה של חברת הסעות איכותית ואמינה. חברה שיודעת מה כרוך בהסעת נוסעים ונוקטת בכל האמצעים האפשריים על מנת לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

סיפור ההצלחה של "שחר צח"
את דרכה אל פסגת הענף עם לקוחות כמו משרד הביטחון, "רפאל", חברת החשמל, "מקורות", עיריית חיפה, בית הספר הראלי העברי בחיפה ופרויקט "תגלית" עשתה חברת "שחר צח" תוך צבירת ניסיון, התמודדות עם שלל מצבים ומתן שירות מקצועי חסר פשרות לכל לקוח ולקוח. כיום גאה החברה להציג צי מרשים ביותר של רכבים, כולל אוטובוסים, מיניבוסים ומיקרובוסים המצויידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר נגן DVD, מערכת GPS (מערכת איכון לוייני) ן-WI-FI  (אפשרות גלישה באינטרנט) וכן אוטובוסים ממוגני אבן וממוגני ירי והכל תחת פיקוח ממוחשב בעזרת מערכת ניהול ובקרה מתקדמת ובקצב גידול מרשים של לא פחות מ- 10% מידי שנה.
לחברת "שחר צח" שתי חברות בנות – "תור גל" שבסיסה בחיפה ו-"דרכי ירושלים" שבסיסה בירושלים. פריסה זו מאפשרת לחברה לתת מגוון פתרונות ושרותי הסעה בכל רחבי הארץ.

מה אנחנו מציעים לכם?

  • ליווי צמוד של צוות מקצועי אדיב ומנוסה היודע להציג בפניכם את הפתרונות הטובים ביותר לכל צרכי ההסעה שלכם.
  • זמן תגובה מהיר תודות לפריסה הרחבה ולמערכת הבקרה שמאפשרת לנו לעקוב אחר הרכבים שלנו ולוודא שהם במסלול הנכון ובזמן הנכון כמו גם לתת פתרונות בשטח בזמן אמת למקרה של תקלה.
  • צי רכבים מאובזרים של יותר מ-160 אוטובוסים, מיניבוסים ומיקרובוסים מהשנתונים האחרונים בלבד תודות לרענון המבוצע כל  שנה.
  • נהגים מקצועיים עם ניסיון רב, ידע מקצועי והכרת הארץ, גישה חיובית והכשרה מתמשכת שמאפשרת להם להגיב לכל מצב בצורה הטובה ביותר בין אם מדובר ברכב, תנאי הכביש או רווחת הנוסעים.
  • שמירה על איכות הסביבה ומניעת זיהום אוויר עם רכבים שעומדים בתקן המחמיר EURO4 ו- EURO5.


במה אנחנו מאמינים


שירותיות – כפי שיעידו לקוחותינו הרבים במגזר המוסדי והפרטי, אנו רואים בחוויית השירות מרכיב מהותי בכל התנהלות עם לקוחות ולכן אנו דואגים להקפיד לייצר חוויה חיובית בכל רגע ורגע כולל מתן תשובות לכל שאלותיכם, הצגת העובדות בצורה המסודרת והטובה ביותר  ושמירה על גישה חיובית ומסבירת פנים.

 אמינות – אנחנו בחברת "שחר צח" מתייחסים ברצינות לאמון שלקוחות החברה מפקידים בידינו. אם מדובר בהסעת ילדים, הסעת עובדים לעבודה או טיול קבוצתי, לכלם חשוב להגיע בזמן ובנוחות וזה בדיוק מה שאנחנו מבטיחים לתת לכם. איתנו אתם יכלים להיות בטוחים שהנסיעה תתנהל בדיוק כמתוכנן ולשביעות רצונכם המלאה.

בטיחות – חברת "שחר צח" פועלת תחת הסמכה של מכון התקנים הישראלי ובפיקוח משרד התחבורה ורואה עצמה מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקשור לבטיחות הנוסעים. לשם כך אנו מחזיקים אך ורק רכבים איכותיים וחדישים ולהעסיק קצין בטיחות בתעבורה שתפקידו המרכזי הוא לפקח על הבטיחות בהתאם להוראות משרד התחבורה ולהנחיות המחמירות של הנהלת החברה.


אנחנו כאן כדי שאתם תוכלו להגיע ליעדכם בזמן ובביטחה.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות