הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

זהירות – חאפרים!

כמו בכל מקצוע, גם בקרב העוסקים בשירותי הסעות יש את החברות המקצועיות ויש את החברות של הקומבינאטורים, החאפרים, אלה שמנסים לעשות את הרווח המהיר ולא באמת לבנות עסק רציני, מקצועי עם ניסיון ויכולת לתת שירות איכותי ומשביע רצון.

במציאות מבלבלת שכזו מאד כדאי להיות זהירים, לקחת צעד אחד אחורה ולבחון את הדברים לעומקם בכדי להימנע מהסיכון המיותר שכרוך בהעסקת חברת שירותי הסעות מהסוג החובבני מכיוון שחברה שכזו אולי תעלה לכם בזול אבל בסוף החוויה סביר מאד להניח שתמצאו את עצמכם משלמים ביוקר בכל אחת מהדרכים הבאות:


 - רכב האיסוף של החברה לא יגיע בזמן מה שיגרום לכל הטיול, התלמידים או העובדים, לאחר. עיקוב שעלול להשליך על היום כולו ואף יותר מכך. ישנן נסיעות בהן התזמון הוא כל כך מהותי שפספוס אחד עלול ליצור טעות נגררת שלא תעלם כל כך מהר, אם בכלל.

 - הרכב ירבה להתקלקל בשל התיישנות טכנית או תחזוקה גרועה מה שעלול ליצור מצבים מאד לא נעימים החל מריחות רעים שילוו אתכם לכל אורך הנסיעה ועד להשבתה טוטאלית של הרכב וביטול הנסיעה.

 - ישנן חברות קומבינה שההזנחה אצלם כל כך פושעת עד שאפילו ציוד הבטיחות הבסיסי כמו חגורות הבטיחות, כריות האוויר ופנסי האיתות לא נבדקים לעיתים תכופות ובעת צרה הם יותירו את הנהג ואת הנוסעים ללא מגן מפני הסכנה.

אלו הן רק מספר קטן של דוגמאות לכשלים שנובעים מבחירת שירות לא איכותי שלא מחפש הרבה מעבר לעסקה הקרובה.

לעומת זאת חברת הסעות "אמיתית" תדאג לספק ללקוחותיה צי רכבים מגוון , עשיר ומתוחזק היטב שעומד בתקנות הבטיחות כולל בדיקות פנימיות ובדיקות תקופתיות תחת עינו הפקוחה של משרד הרישוי. חברה מקצועית אולי תעלה יותר אבל היא תהייה שם כשתצטרכו אותה, תציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי ביותר אודותיה כבר מהרגע הראשון להתקשרות ובאמת תמלא אחר ההצהרות וההבטחות שהיא בוחרת להציג. עם שירותי הסעה מקצועיים אתם קונים בעצם את שלוות הנפש שנובעת מהידיעה שדברים יעבדו כמתוכנן בלי הפתעות מיותרות.

כשאתם בודקים שירותי הסעות אל תתפתו להסתפק במראה או במחיר הזול, תתעקשו ללמוד כמה שיותר על אותו שירות, לראות הוכחות ליחס שיש לחברה כלפי הבטיחות, האמינות והשירותיות. תשאלו כמה שיותר שאלות, התרשמו מהלקוחות של החברה ובמקביל נסו לאתר גם אנשים שאתם מכירים או גולשים ברשת שהשתמשו בשירותי החברה ויכולים להעיד על טיבם.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות