הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

השכרת הסעות עובדים

אחד מהשירותים הפופולאריים ביותר בקרב חברות שמספקות שירותי הסעות הוא הסעות עובדים אל וממקום העבודה. על פניו זאת נראית משימה פשוטה למדי, להגיע מנקודה א' לנקודה ב' עם כמה עשרות עובדים, אבל למעשה מדובר פה במבצע של ממש, מבצע עם צורך בלוגיסטיקה, תכנון, ידע ועם לא מעט אפשרויות לתקלות ובעיות שונות שרובנו בכלל לא מודעים אליהן פשוט כי בדרך כלל נסיעות מהסוג הזה עוברות בצורה חלקה תודות לשירותיהן האיכותיים של חברות ההסעה שמטפלות בארגונים ובחברות השונות במשק.

4 טיפים להשכרת הסעות עובדים

1. הכנה מראש – לא מעט גופים, ארגונים ואנשים פרטיים שמחפשים שירותי הסעות נוטים להזדרז עם כל הנושא ולבחור שירות שכזה מבלי באמת לדעת מה הם צרכים. טעות שעלולה להניב תוצאות בעיתיות החל מהוצאות מיותרות ועד להשכרת רכבים שלא מתאימים למטרה ולכן אנו ממליצים בחום להשקיע את הזמן בלמפות את הצרכים שלכם ברמה הכי מפורטת שאפשר. מה מטרות הנסיעה, מה חשוב לכם שיהיה בכל רכב, באילו שעות מדובר, מה התקציב שעומד ברשותכם, אלו הן רק מספר נקודות שכדאי לאמוד על טיבן ליפני שיוצרים קשר עם חברת שירותי הסעות כזו או אחרת.

2. בדיקה – היום תודות לרשת האינטרנט יש אפשרות נוחה וזריזה לאיתור מידע רב למדי אודות כל חברה וחברה שמציעה שירותי הסעות, לפחות החברות הרציניות שמצאו לנכון להשקיע בנוכחות אינטרנטית ומתן מידע אמין, מקיף ומעודכן ללקוחות הפוטנציאלים שלהם בכדי שאלו יוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורם. נצלו את המשאב הזה וקראו את כל מה שאתם מוצאים על החברה שמעניינת אתכם ותנו לעצמכם את הסיכויים הטובים ביותר למציאת חברת הסעות איכותית.

3. המלצות – אחת הדרכים הבטוחות ביותר לבחירת הסעות היא ללכת בעקבות המלצה שהגיעה ממקור מהימן. מקורות כאלה יכולים להיות מהמעגל הקרוב אליכם כמו משפחה, חברים, עמיתים למקצוע ופורומים שונים ברשת שעוסקים בנושא וחולקים רשמים מהשירותים השונים שנבדקו על ידי חברי הפורם. אל תשמרו את החיפוש שלכם לעצמכם, חילקו את הרצון הזה עם כמה שיותר אנשים כולל קהילת האינטרנט. במקרה הכי גרוע לא תמצאו משהו מובהק ובמקרה הטוב תחסכו לעצמכם לא מעט עבודה ותזכו ליהנות משירותיה של חברת נסיעות מקצועית.

4. רושם אישי – אחרי שהבנתם מה אתם רוצים ומה יש בשטח הגיע הזמן ליצור קשר עם החברה ולתת לרושם האישי לדבר. אל תתביישו לשאול שאלות, לבקש הבהרות או כל מידע אחר שיניח את דעתכם בטרם ההתחייבות ואל תתעלמו מהחיבור שיש לכם עם הבן אדם בצד השני של ההתקשרות, במיוחד אם מדובר בהתקשרות לטווח ארוך.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות