הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

הסעות תלמידים

כשבוחרים שירותי הסעות תלמידים חשוב להבין את רגישות העניין. שלא כמו הסעת סחורות או נסיעה לטיול חד פעמים, במקרה הזה מדובר על התקשרות ארכות טווח עם גוף שאמור להוות מענה לעשרות או מאות ההורים שסומכים עליכם לדאוג לילדים שלהם. בבחירת שירותי הסעות לתלמידים חשוב להתייחס לרגישות העניין כמו גם לאלמנטים מהותיים ביותר כגון זמן, אמינות, מסוגלות לתפקד במצבים שונים ועוד. במאמר זה ננסה לעזור לכם להתמודד עם כל עניין הבחירה כולל מספר טיפים שכדאי לכל מי שרוצה לשכור שירותי הסעות לדעת.

הייחודיות של שירותי הסעות תלמידים

כפי שציינו בפסקת הפתיחה, הסעות תלמידים הן נושא רגיש. במובן מסוים זה לא רק הילדים שנוסעים באוטובוס זה גם ההורים שלהם ובמובן יותר נרחב מזה גם המורים שלהם ומנהל או מנהלת בית הספר אליו הם שייכים. כולם סומכים על הנהג, על הרכב ועל החברה המסיעה וכולם נושאים באחריות להביא את הילדים בריאים ושלמים ליעדם במסגרת הזמנים שנסגרו מראש.
כל הנתונים שהבאנו עד כה מדגישים עד כמה חשוב נושא הבטיחות כשמדובר בתלמידי בית ספר ולכן כדאי לכם לשים לב במיוחד לעניין זה בבואכם לבחון שירותי הסעות.

כיצד לבדוק את רמת הבטיחות?

את רמת הבטיחות אפשר לבדוק בשני רבדים – הרכבים והנהגים, שני המרכיבים החשובים ביותר של כל חברת הסעות, אלו הן הנקודות הרגישות ביותר בכל מה שקשור לרמת הבטיחות בחברה.

1. הרכבים – הנה כמה שאלות שכדאי לכם לשאול אם ברצונכם לאמוד את מידת בטיחות הרכבים:

האם החברה המדוברת מחזיקה באישור של מכון התקנים הישראלי?
השגת אישור שכזה וחידושו כרוכה בעמידה בסטנדרטיים שהוצבו על ידי המדינה ובכלל זה גם מספר רב של תקנות בטיחות שונות.

האם הרכבים מאובזרים באמצעי הבטיחות הרלוונטיים?
במקרה הזה מדובר בחגורות בטיחות מותאמות, פנסי איתות הולמים, ציוד חירום למקרה של תקלה לא צפויה וכו'.

האם הרכבים מפוקחים על ידי קצין בטיחות פנימי?
העסקתו של קצין בטיחות מקצועי היא הצהרה ברורה על היחס הרציני לכל נשא הבטיחות. תפקידו העיקרי של קצין בטיחות הוא לפקח על אכיפת ההנחיות והתקנות שנקבעו על ידי משרד התחבורה והנהלת החברה כולל בדיקות תקופתיות של הרכבים, ניהול רישומים מדויקים ועוד.

2. הנהגים – הנה כמה שאלות שכדאי לכם לשאול אם ברצונכם לאמוד את טיב הנהגים בחברה מבחינה בטיחותית

מהם תנאי ההעסקה של הנהגים?
מה צריך בכדי להתקבל לחברה, האם די ברישיון נהיגה מתאים או שמה החברה המדוברת גם טורחת לעשות בדיקות בריאותיות, הכשרה בטיחותית ועוד.

עד כמה מעודכנים הנהגים?
גם אם חברת שירותי הסעות לתלמידים מעסיקה אנשים טובים תמיד ישנו סיכוי שהידע שהיה להם בעת ההגעה לחברה ילך ויידע ועל כן כל חברה שבאמת רוצה לספק חוויה בטיחותית תדאג לתת לנהגים שלה לא מעט רענונים וסדנאות לגבי כל מה שקשור בנושא.

התרכזו בשני המרכיבים הללו בבחירת שירותי הסעות לתלמידים ותגדילו משמעותית את הסיכויים שלכם לאתר חברה טובה ומקצועית שלוקחת את הביטחון בידיים.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות