הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

היתרונות בחברת הסעות

בין אם מדובר בטיול מאורגן, סיור, הסעת תלמידים או משלחת מאורגנת, הבחירה להיעזר בחברת הסעות מאגדת בטוחה כמה וכמה יתרונות שכדאי להעלותם על הפרק, בעיקר כי חלקם הגדול לא ממש ידוע לרובנו וחבל כי ידע שכזה עלול לשנות את ההחלטה של לא מעט ארגונים ואנשים פרטיים ששוקלים ללכת על זה אבל מחליטים מסיבות שונות לוותר ולהמשיך לנסות לנסוע עם הרכב הפרטי שלהם או לארגן הסעה משותפת בין חברי הקבוצה.

חשוב לציין שאותם יתרונות מותנים לחלוטין בבחירת שירות הסעה מקצועי שמכיר את העבודה ויעשה אותה לשביעות רצונכם המלאה. זו סוגיה שכדאי להשקיע בה מחשבה ולוודא שאתם אכן הולכים על הכי טוב ומתאים שיש ולא מתפשרים על חתול בשק.

הנה רשימה של כמה מהיתרונות הבולטים ביותר של השימוש בחברת הסעות:

- נוחות – בטוח שכל מי שבילה כמה וכמה שעות על הכבישים יכל להעריך את הכיף שיש בלתת למישהו אחר לאחוז בהגה בזמן שאתם נרגעים לכם במושב אחר ומתמסרים חזרה לשינה, לנוף, לספר טוב או לשיחה מעניינת עם מי שאיתכם. לא צריך להילחץ, לא צריך למהר, להתעצבן, כל מה שצריך זה להיכנס לרכב, להתיישב ולהגיע ליעד.


- זמינות –  אחד מהדברים שכל חברת נסיעות איכותית מתגאה בו היא היכולת שלהם להיות בכל מקום בכל שעה. שוב, אנחנו מסתמכים כאן על שירותי הסעה מקצועיים ואמינים אחרת התמונה עלולה להיות שונה למדי. תחשבו למשל על הפעם האחרונה שנסעתם לאירוע כלשהו ונאלצתם לקחת את הרכב עם עוד חברים, להתרחק מהאלכוהול, למצוא פשרה על השעה והכל כי אין איך להגיע לשם בשום דרך אחרת במסגרת השעות הרלוונטיות, שירות הסעה יכל להיכנס למשבצת הזאת ולבוא לאסוף את האורחים מתי שהם רוצים בכדי שהם יוכלו ליהנות.

- בטיחות –  בטיחות היא ללא ספק הסוגיה הכי חשובה שיש כשעולים על הכביש ואנחנו, נהגי הרכבים הפרטיים, נרצה ככול שנרצה, לא באמת עושים מעבר לשמן, מים וטסט כשצריך או איזה החלפת גלגל כשיש פנצ'ר. שירותי הסעה שדואגים למוניטין וללקוחות שלהם מקפידים לעשות לכל הרכבים בדיקות תקופתיות לעיתים קרובות ואפילו להחליף אותם במודלים חדישים יותר בכדי למנוע תקלות שנובעות מבלאי.


- אחריות – בסופו של דבר בחירה בשירות הסעות איכותי היא בחירה בגוף מקצועי שלוקח אחריות על כל חוויית הנסיעה שלכם החל מהרגע שעליתם על הרכב ועד הרגע שאתם יורדים ממנו. לא משנה מה קורה בדרך החברה אחראית לטפל בעניין בצורה הטובה ביותר שיש וחברות טובות באמת עושות בדיוק את זה ולכן הן זוכות להצלחה רבה בתחום.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות