הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

החיסכון שבהסעות

חיסכון הוא אחד הגורמים החשובים ביותר כשמחליטים החלטות עם השלכות משמעותיות ובמאמר זה נתייחס לחסכון המשולש שמגיע עם הבחירה בחברת שירותי הסעות במקום השימוש ברכבים פרטיים או כל צורה אחרת של תחבורה.

 - חיסכון בהוצאות – בין אם אתם מתכננים להיעזר בשירותי הסעות לטיול קבוצתי, הסעה לחתונה, שירות הסעות לתלמידים או הסעות עובדים מדובר כאן בחסכון משמעותי בהוצאות הדלק. אם לרגע נחשב כמה כל אחד ואחד מהנוסעים היה צריך לשלם אילו היה נוסע לבד ונחבר את כל הסכומים האלה יחד, נגיע לתוצאה גבוהה בהרבה מההוצאה הכוללת של אוטובוס או מיניבוס עם אותו מספר משתתפים. במיוחד אם מביאים בחשבון גם את כל יתר הדברים שכלולים בתשלום הזה כמו שירותיו של הנהג ושל כל המערך האסטרטגי של החברה ממנה הוא בא.

 - חיסכון בזמן - כשמזמינים שירות הסעות לא צריך לדאוג לשום דבר חוץ מלעלות של הרכב. לא צריך להגיע מוקדם, לא צריך לבזבז זמן יקר במציאת חנייה, ללכת לאסוף כל נוסע ונוסע, לקחת חצי שעה להתאושש מהנהיגה, כלום. פשוט להתיישב ברכב וזהו. לא קשה לראות את החיסכון המשמעותי בזמן, זמן שאפשר להשקיע בדברים אחרים מתוך ידיעה שהכל מטופל ושום דבר לא יסבול מהעובדה שאתם מקדישים את תשומת הלב למשהו אחר.

 - חיסכון בזיהום – הנסיעה ברכב של חברת הסעות גם חוסכת את הזיהום המוכפל שייצרו המכוניות של כל מי שיושב בהסעה אחת וגם מראש חוסכת זיהום בפני עצמה כחלק מתווי התקן המחמירים בנושא (כמו EURO4 ו- EURO5) זיהום אוויר הפך בשנים האחרונות לנושא מדאיג ביותר ומכאן שטוב נעשה כולנו אם נתנהל מול הסוגיה הזאת באחריות וננסה באמת לצמצם את הזיהום שאנחנו מייצרים.

איך לאתר שירותי הסעות חסכוניים

כמובן שלא כל שירותי ההסעות בישראל יאפשרו לכם ליהנות מחסכון שתיארנו עד כה ודווקא ההתפתות לחברות הסעות שלוקחות מחירי ריצפה עלול להיות מה שלא רק שלא יחסוך אלא יותיר אתכם עם חשבון נפוח מידי, יתנהל ברכבים מיושנים ולא מטופלים שעלולים גם לגרום לכם לבזבז לא מעט זמן וגם ליצור זיהום אוויר ברמות גבוהות. אם כן, בכדי כן ליהנות מהיתרונות שציינו תצטרכו לבחור חברת שירותי הסעות מהסוג האיכותי. חברה שרואה בכל עבודה ועבודה כהשקעה לטווח ארוך ולכן מנסה לבצע אותה בצורה הטובה ביותר כולל מחיר הגון והולם, שימוש ברכבים מתאימים וחדישים ככל האפשר עם כל החידושים הנדרשים להורדת רמות הזיהום. אתרו חברה שכזו ותזכו בחיסכון שמגיע לכם.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות