הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

הגורם האנושי

אין ספק שכשבוחנים חברת שירותי הסעות חשוב להתבונן על כל המרכיבים הטכניים כמו סוגי הרכבים, מספרם, אופן התחזוקה השוטף, מערכות הבקרה, האיתור וכו'. אבל מצד שני חשוב גם לא לשכוח את הגורם האנושי של כל הסיפור הזה, כל הנשים והגברים שמרכיבים את חברת שירותי ההסעות בין אם זה בצוות האדמיניסטרטיבי או בצוות הנהגים של החברה, כולם בצורה כזו או אחרת אחראים על איכות החוויה שלכם וכולם יקבעו במידה מסוימת את הצלחתה של אותה חוויה. מכאן שחברת הסעות שרואה את עצמה כעסק רציני שרוצה להמשיך לשרת ואפילו להתרחב בעתיד תטרח להשקיע גם ואולי אפילו קודם כל בכוח האדם שהיא מעסיקה וכדאי לכם, בתור לקוחות פוטנציאלים של אותה חברה, לבחון את הסוגיה לעומק וללכת רק על חברות שבאמת משקיעות בהון האנושי שלהן.

מה זה אומר להשקיע בהון האנושי?

העסקה – השקעה בהון האנושי מתחילה כבר בצעד הראשון, כלומר בהעסקת אנשים איכותיים שמכירים את העבודה ומוכנים לעשות אותה על הצד הטוב ביותר. בכדי לעבוד בשירותי הסעות צריך הרבה יותר מרישיון, צריך להבין במכאניקה של הרכב, לדעת לתת שירות, להקשיב להוראות, להתנהל טוב באופן עצמאי ובצוות ועוד רשימה של פרמטרים שמבטיחים בסופו של דבר חוויית שירות איכותית ללקוחות.

הכשרות – גם האדם הכי מתאים בעולם צריך לעבור הכשרה מתאימה וזאת אחריות החברה לספק את ההכשרה הזאת בצורה הטובה ביותר שיש כולל היכרות עם הרכבים, נהלי החברה, הדרכים המומלצות והצעדים שיש לנקוט בתסריטים שונים וכו'.

רענונים – מעבר לבחירה של הון אנושי איכותי ולתהליך ההכשרה שלו, ישנו אינטרס הדדי של החברה והנהגים לצבור ניסיון וותק על הכביש, שני מרכיבים שרק מוסיפים לאיכות השירות שאותו נהג יכול להציע וכפועל יוצא ישנן חברות עם נהגים וותיקים מאד על הכביש. דרך חשובה ביותר להשקיע באותם נהגים הוא לדאוג להעביר אותם רענונים לעיתים תכופות ככל האפשר במטרה לוודא שהם עדיין זוכרים את כל מה שצריך לדעת ומעודכנים בכל מה שהשתנה.

ציוד הולם – הציוד, כלומר הרכבים עצמם, הם כלי העבודה של הנהגים. בלעדיהם אין בעצם עבודה. חברה שמאפשרת לנהגים שלה לנהוג ברכבים מתוחזקים וחדישים מונעת מאותם נהגים את הצורך להתמודד עם תקלות טכניות מיותרות ומאפשרת להם לבצע את עבודתם בצורה הטובה והנינוחה ביותר.

השקעה במשאב האנושי היא השקעה משתלמת גם לחברה, גם לעובדים שלה וגם לכם, לקוחות החברה שזוכים ליהנות מנותני שירותי איכותיים, מנוסים ושבעי רצון.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות