הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

דרכים לבדיקת בטיחות

כפי שציינו בפסקת הפתיחה, שירותי הסעות מקצועיים שמכבדים את עיסוקם ואת לקוחותיהם דואגים כבר מהתחלה למקם את כל עניין הבטיחות גבוה מאד בסולם הערכים הארגוני ולתת לכך ביטוי שילך ויגדל עם השנים בהתאם להתמקצעות וגדילת החברה. הנה מספר דברים שאפשר לחפש  אצל שירותי הסעות בכדי להבין את עמדתם בנושא הזה.

- מסר תדמיתי – במידה ואתם קוראים את החומרים על החברה, האתר שלה, השירותים שלה ואתם רואים שוב ושוב התייחסויות לבטיחות כולל פירוט ברמה כזאת או אחרת של המאמצים המושקעים בשמירה על ביטחון הנוסעים, אז אפשר לנשום לרווחה ולהמשיך בהתקשרות מתוך הנחה שסוגיית הביטחון נמצאת במודעות השירותית שלהם אך אין די בכך. חשוב גם במקרה הזה להמשיך ולקרוא כמה שיותר חומרים, לשאול את כל השאלות הרלוונטיות ולסגור את העסקה רק אחרי שאתם שבעי רצון.

- הרכבים – הכוכבים של כל שירות הסעות הם ללא שמץ של ספק הרכבים עצמם. הם אלו שמזיזים את הלקוחות ממקום למקום ובלעדיהם אין לחברת הסעות מה לעשות. מכאן שחשוב מאד לוודא את תקינותם של הרכבים, להעביר אותם בדיקות שוטפות גם בתוך החברה וגם אצל מוסכים חיצוניים בכדי לוודא ששום דבר לא פוספס כולל בחינה מתמשכת של עזרי בטיחות כמו כריות אוויר, חגורות בטיחות, מגני ירי וכו'. ישנן חברות שמגדילות לעשות ואחת לכמה שנים הן מרעננות את צי הרכבים שלהן במודלים חדשים יותר, פעולה שנועדה למנוע קשיים בטיחותיים כאלה ואחרים.


- הנהגים-  הרכבים, חשובים ככל שיהיו, לא יגיעו לשום מקום בלי נהגים ולא רק זה אלא שאם חלילה קורה משהו הנהג הוא זה שצריך להתמודד עם התנאים החדשים בכביש, באוטו או עם הנוסעים ולכן חשוב לוודא שנהגי אותה חברה עוברים התרעננות מידי פעם, שהם מודעים לכל כללי הבטיחות, מה לעשות במצבי משבר וכו'.

שלושת המרכיבים הללו הם אומנם רק רשימה חלקית מתוך שלל מרכיבים שניתן לבחון אבל אלו המרכזיים שבהם והקלים ביותר לאיתור.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות