הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

בדיקת אמינות לשירותי הסעות

נושא האמינות הוא נושא חשוב בכל מקרה של התנהלות מול נותן שירות כלשהו, על אחת כמה וכמה נותן שרות הסעות שאחראי להביא אותך בבטחה ובזמן, שני מרכיבים שאי אפשר להדגיש את חשיבותם בחיים של כל אחד ואחת מאיתנו.

כיצד אם כן אפשר לבדוק את רמת האמינות של חברה המספקת שירותי הסעות ליפני שחותמים מולם על חוזה העסקה? את זה בדיוק ננסה לעזור לכם לגלות.

מה היא אמינות?

ישנן הרבה דרכים לפרש את המושג אמינות אבל בהקשר שלנו אמינות פרושה:

- להיות במקום האיסוף הנכון בזמן הנכון.

- להתנהל בדרך הקצרה והנוחה ביותר מנקודה א' לנקודה ב'.

-  להיות במקום המיועד בזמן המיועד.

- לדעת להתמודד עם כל מקרה המסכן את כל אחת מהנקודות הקודמות.


עכשיו השאלה היא איך תדעו את זה אם לא השתמשתם בשירותי החברה עדיין? דרך אחת היא לנסות ולהתייעץ עם כמה שיותר אנשים כולל פורומים רלוונטיים ברשת ולנסות לקבל המלצות ישירות מאנשים או עסקים שהשתמשו בשירות כלשהו ויכולים להמליץ עליו בחיוב. הדרך השנייה היא לקרוא את המידע שאותה חברה מפרסמת ולנסות להסיק ממנו האם מדובר בחברה אמינה.

הנה כמה דברים שכדאי לכם לשים אליהם לב בעת קריאת אינפורמציה על חברת שירותי הסעות:

 - אמינות הרכבים -  רכבים אמינים הם רכבים שעובדים בלי תקלות. בכדי שזה יהיה המצב חייבים להעביר את הרכב בדיקות תקופתיות פנימיות ובדיקות של משרד הרישוי ובמקרים מסוימים אף להגדיל לעשות ולוודא שהרכבים לא מגיעים לנקודת התיישנות דהיינו לרענן את צי הרכבים עד כמה שאפשר. חברות שטורחות לעשות את הדברים האלה לרוב מפרסמות את זה בגאווה כך שלא תצטרכו להתאמץ יותר מידי בכדי לבחון את הנושא.

 - אמינות הנהגים – המשאב האנושי חשוב כאן לא פחות מהכלים הטכניים. נהג אמין זה נהג שעושה את עבודתו על הצורה הטובה ביותר, עומד במילה שלו ויודע להתמודד עם כל אתגר שעולה בדרך בין אם הוא קשור למצב הכביש, מצב הרכב או הנוסעים. גם כאן תוכלו בדרך כלל למצוא את המידע באינפורמציה המפורסמת.

 - רמה לוגיסטית – הרמה הלוגיסטית היא נקודה מעניינת שטיפה יותר קשה להגיע למסקנות לגביה אבל חברה אמינה בדרך כלל תדאג לניהול מקצועי ביותר של כל המערך הלוגיסטי כולל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומערכות מיוחדות שעוזרות להתנהל כגוף אחד.

 - דרכי התמודדות עם תקלות – במוקדם או במאוחר תמיד יצוצו להן תקלות וכשהן צצות השאלה החשובה ביותר היא לא איך זה קרה אלא מה עושים כשזה כבר קורה. האם ישנה מערכת גיבוי, האם יש צוות מקצועי שיכול לעזור, אמצעי תקשורת חליפיים ועוד.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות