הצעת מחיר
 
*שם מלא
*טלפון
*אימייל
*נוסעים
נקודת יציאה
נקודת סיום
*ת. יציאה
שעה
*ת. חזרה
שעה
הערות
*הקלד קוד
טופס מורחב
 

איך לבחור חברת הסעות

במידה והחלטתם לשכור את שירותיה של חברת הסעות כדאי מאוד לא למהר עם העניין אלא לקחת את הזמן ולבחון את הנושא בכובד ראש. סך הכל מדובר כאן בהוצאה כספית לא קטנה בנוסף לפוטנציאל הבעייתי שכרוך בלתת למישהו אחר לקחת אתכם ממקום למקום ברכב זר שאתם לא מכירים.

בנקודה זו חשוב לציין ששוק ההסעות בישראל, כמו בעולם כולו, הוא לא שוק "פשוט" וישנן לא מעט חברות הסעות שמנסות להרוויח את השקל הקל ולהתיימר להיות אנשי מקצוע כשבעצם מדובר ביוזמה חובבנית בלבד שלא רק שלא תחסוך לכם כסף, היא עלולה בסופו של דבר לעלות לכם ביוקר בגלל עיקובים מיותרים בזמנים, תקלות טכניות ואף גרוע מזה.

כיצד אם כן יש ביכולתכם לזהות חברת הסעות איכותית, איך תדעו שהחברה שאתם בוחנים באמת שווה את ההשקעה ושתגיעו לאן שאתם רוצים מתי שאתם רוצים? ישנן מספר נקודות שבחינתן אל מול כל חברת הסעות שהיא תסייע לכם להבין האם מדובר בספק שירות אמין, מקצועי או שמא מדובר בחברה מפוקפקת שסתם תעשה לכם צרות.

בכדי להקל על אלו מכם שעושים את צעדיהם הראשונים בבחירת שירותי הסעה, אספנו כאן רשימה מייצגת של נקודות ההתייחסות המרכזיות אליהן אנו ממליצים לשים לב ליפני שסוגרים עם החברה.

- ייצוג עסקי ברשת  – לרוב חברות ההסעה בארץ כבר יש היום ייצוג כלשהו ברשת. חברות מקצועיות, לרוב יחזיקו באתר מקצועי לא פחות שנראה טוב, מספק את כל המידע הרלוונטי לקבלת ההחלטה ומאפשר לגולש להסתובב בו בקלות ובמהירות מבלי להסתבך יותר מידי. במידה וזה לא המצב וכל מה שיש לכם מהחברה הזאת זה אתר מקרטע או מספר טלפון במדריך הטלפונים, אולי כדאי לדלג ולהמשיך את החיפושים.

- מבחר – חברת הסעות מנוסה שכבר פועלת בשטח כמה שנים טובות לרוב מחזיקה צי של רכבים המורכב מכמה וכמה סוגים. בדרך כלל תמצאו בחברה שכזאת מספר אפשרויות כולל רכבים מותאמים להסעות, רכבים ממוגני ירי ועוד. במידה וכל מה שיש לאותה חברה להציע זה מספר דל של רכבים מאותו סוג אולי כדאי לראות גם בזה סימן ששווה להמשיך ולבדוק.

- בטיחות – כל חברת הסעות שמכבדת את עצמה תשים בראש מעיינה את עניין הבטיחות. בחברות שכאלה תמצאו קצין בטיחות מקצועי שמפקח על כל הנושא בקפידה ודואג לכך שהרכבים יעמדו בכל התקנים, יזכו לטיפולים הנכונים בזמנים הנכונים, שהנהגים יעברו רענון בטיחות מתי שצריך ועוד רשימה של פעולות שנועדו להגן עליכם, הנוסעים.

במידה ותבחנו כל חברת הסעות אל מול שלושת הנקודות הללו תוכלו בקלות להבדיל בין חברות שכדאי לכן לסמוך עליהן לבין אלה שלא.

 

מסיעים בביטחה - מובילים את הדרך

חברת "שחר צח" שירותי הסעות בע"מ, מזמינה אתכם ליהנות משירות מקצועי ואמין שייקח אתכם למחוז חפציכם בכל זמן ובכל מקום. ברשות החברה צי רכבים מתקדם של 160 אוטובוסים מפוארים, מיניבוסים ומיקרובוסים המתאימים לכל מטרה. 

 

היו גם אתם חלק ממעגל לקוחותינו המרוצים, משרד הביטחון, חברת "מקורות", עיריית חיפה, חברת החשמל ועוד רבים אחרים שבחרו ב"שחר צח" כחברת ההסעות שלהם,

 

"שחר צח" שירותי הסעות בע"מ יודעת להשים את הדגשים במקומות הנכונים:

  • נהגים אחראים עם שנים של ניסיון בנהיגה.
  • רכבים חדשים ומתוחזקים היטב, העומדים בכל כללי הבטיחות.
  • מערכת בקרה למעקב אחר כל רכבי החברה המאפשרת לנו לתת מענה באופן מיידי ובזמן אמת.
  • והחשוב ביותר גישה חיובית לכל אורך הדרך.

 

כשההגה בידיים שלנו אתם יכולים להישען לאחור ולהינות מהנסיעה.

בניית אתרים כל הזכויות שמורות לשחר צח הסעות